"Na kranio jsem začala chodit, protože mě trápily časté bolesti hlavy a šíje (někdy až migrény) a samotné pravidelné cvičení na ně ne vždy zabíralo. Terapie je velice jemná a chvílemi se může zdát, že "se toho moc neděje", ale opak je pravdou. Niki propojuje jemné dotyky s vhodně volenými otázkami a pomáhá tak dávat do pohybu stagnující energii. Častokrát mám po terapii AHA momenty a vždy se cítím uvolněně, a tak nějak lehčí. Kranio se stala pravidelnou součástí mé celostní péče o tělo a ducha."

Marťa

"Moc ráda chodím k Niki na kraniosakrální terapii. Moje hlava krásně vypne a tělo se uvolní. Vřele doporučuji v dnešní uspěchané době."

Lucie

"U Niki jsem absolvovala jak lekce jógy, tak i kranioterapii, oboje na mě působilo jako balzám pro duši :)Měla jsem možnost vyzkoušet různé druhy jógy, u různých instruktorů, ale musím říct, že nikde jinde jsem se na lekcích nedokázala tak uvolnit a vypnout a soustředit se jen na sebe, svůj dech a pohyb. Z hodin jógy s Niky jsem vždy odcházela jako jiný člověk - klidnější, vyrovnanější a usměvavější. Lekce nejsou jen cvičením a protažením těla, ale opravdu dokážou udělat zázraky i s Vaší myslí.Moc si cením i přátelského, otevřeného a individuálního přístupu, s kterým Niki přistupuje ke každému ze svých klientů."

Markéta

"Na jógu k Niki chodím přes půl roku a její lekce mi neuvěřitelně sedí. Je to pro mě spojení meditace, relaxace a jemného pohybu díky kterému cítím, že posiluju hluboké svalstvo, které to po dvou dětech tak potřebuje. Lekce vždy přizpůsobí tomu jak se účastníci daný den cítí, což moc cením.


Když jsem cítila, že je toho na mě moc zašla jsem k Niki i na kranio. Tam jsem mohla opravdu úplně vypnout a uvolnit se, což v běžném životě moc nezvládám. Odcházela jsem uvolněná a perfektně zrelaxovaná. Když se teď cítím v napětí vzpomenu si na ten uvolněný stav těla po kraniu a hned je mi o poznání lépe.
Díky za Tvou práci."

Bára

"Fyzio jóga je skvělá, laskavá k tělu, úžasná pro lidi bez kondičky k nastartování motivace a chuti k cvičení. Díky józe s Tebou jsem se dostala k pravidelnému cvičení a myslím, že moje tělo je ti vděčné, cvičení není fyzicky náročné, ze začátku jsem se nejvíc těšila na závěrečnou relaxaci, kdy opravdu naprosto vypnu a to jsem se naučila až tady. Teď jsem nadšena z celého cvičení. A velký bonus je to, že jsi fyzioterapeutka a dokážeš opravit špatný cvik či postavení a poradit, co dělat jinak, aby mi bylo ještě líp A vzhledem k tomu, že jsem celý víkend ryla záhony tak se neskutečně těším na zítřejší protažení:-))"

Zuzana

"Po lekci fyzio jogy s Niki se cítím lépe na těle i na duši. Tělo je rovnoměrně protažené a současně zpevněné. Niki do jednotlivých pozic umí krásně navést. A díky pomalejším tempu cvičení s důrazem na správné dýchání a zejména pak závěrečné relaxaci doplním energii a zklidním roztěkanou mysl :)"

Bára

"Milá Niki, Tvoje lekce jógy jsem objevila zhruba před rokem a půl a staly se pro mě časem, kdy dokážu úplně vypnout. Je to pro mě hodina zklidnění, ztišení, obrácení pozornosti k sobě a do sebe a oproštění se od shonu, stresu a tlaku v mém pracovním i soukromém životě. Nechám čas jen volně plynout, nechám se vést tvým hlasem a pomalu zvláčnět. Srovnám si tělo, uvolním se, ztuhlé svaly povolí a stres odplouvá. Při závěrečné relaxaci se doslova rozpouštím, cítím naprosté uvolnění a klid, dokážu usnout a dokonce se mi zdávají sny. Odcházím domů zklidněná a odpočatá. Pro mě jsou Tvé lekce jednoznačně léčivé, kapka klidu týdně v bouři stresu. :)"

Jana

"Prostor na čas navštěvuji již skoro rok. Je to velice klidné a příjemné prostředí. Přesně to, co potřebuji v tak náročné a rychlé době - vybalancovat ten spěch a na chvíli vypnout. Po sportu a hlavně po zaměstnání jsem většinou ztuhlý a zkrácený. V tomhle ohledu jsou pro mne Nikčiny lekce balzámem pro moje tělo. Niky je velice milá, laskavá a empatická lektorka. Pozorně naslouchá problémům každého a lekce tak přizpůsobuje aktuálním potřebám klientů. Moc diky za to, že někdo takový je a lekce na Lesné pořádá."

Lukáš

"Nikolka, její šikovné ruce a lehké plynutí. A tak účinné. Na terapii s Niki se vždy moc těším. Každé kranio ošetření je pro mně vždy velké překvapení. Po každé se cítím po terapii jinak. Pokaždé o sobě a svém těle zjistím něco nového. No, prostě nic neobvyklého u KST. U Niki se vždy skvěle uvolním. Její praxe je opravdu znát. Má moc milý, nenásilný a laskavý přístup. Pro mně jako pro ženu je to obzvlášť důležité. S Nikolkou se prostě cítím sama sebou a že můžu. Děkuji. " 

Hanka