"U Niki jsem absolvovala jak lekce jógy, tak i kranioterapii, oboje na mě působilo jako balzám pro duši :)Měla jsem možnost vyzkoušet různé druhy jógy, u různých instruktorů, ale musím říct, že nikde jinde jsem se na lekcích nedokázala tak uvolnit a vypnout a soustředit se jen na sebe, svůj dech a pohyb. Z hodin jógy s Niky jsem vždy odcházela jako jiný člověk - klidnější, vyrovnanější a usměvavější. Lekce nejsou jen cvičením a protažením těla, ale opravdu dokážou udělat zázraky i s Vaší myslí.Moc si cením i přátelského, otevřeného a individuálního přístupu, s kterým Niki přistupuje ke každému ze svých klientů."

Markéta

"Po lekci fyzio jogy s Niki se cítím lépe na těle i na duši. Tělo je rovnoměrně protažené a současně zpevněné. Niki do jednotlivých pozic umí krásně navést. A díky pomalejším tempu cvičení s důrazem na správné dýchání a zejména pak závěrečné relaxaci doplním energii a zklidním roztěkanou mysl :)"

Bára

"Fyzio jóga je skvělá, laskavá k tělu, úžasná pro lidi bez kondičky k nastartování motivace a chuti k cvičení. Díky józe s Tebou jsem se dostala k pravidelnému cvičení a myslím, že moje tělo je ti vděčné, cvičení není fyzicky náročné, ze začátku jsem se nejvíc těšila na závěrečnou relaxaci, kdy opravdu naprosto vypnu a to jsem se naučila až tady. Teď jsem nadšena z celého cvičení. A velký bonus je to, že jsi fyzioterapeutka a dokážeš opravit špatný cvik či postavení a poradit, co dělat jinak, aby mi bylo ještě líp A vzhledem k tomu, že jsem celý víkend ryla záhony tak se neskutečně těším na zítřejší protažení:-))"

Zuzana


"Milá Niki, Tvoje lekce jógy jsem objevila zhruba před rokem a půl a staly se pro mě časem, kdy dokážu úplně vypnout. Je to pro mě hodina zklidnění, ztišení, obrácení pozornosti k sobě a do sebe a oproštění se od shonu, stresu a tlaku v mém pracovním i soukromém životě. Nechám čas jen volně plynout, nechám se vést tvým hlasem a pomalu zvláčnět. Srovnám si tělo, uvolním se, ztuhlé svaly povolí a stres odplouvá. Při závěrečné relaxaci se doslova rozpouštím, cítím naprosté uvolnění a klid, dokážu usnout a dokonce se mi zdávají sny. Odcházím domů zklidněná a odpočatá. Pro mě jsou Tvé lekce jednoznačně léčivé, kapka klidu týdně v bouři stresu. :)"

Jana"Já ti to musím ještě jednou říct. Moc děkuji za včerejší i dnešní lekci. Dneska jsem se tak hezky nacítila i na své tělo a jsem mu vděčná, že tohle vypětí se mnou zvládá a taky díky tomu protažení mám pocit, že zase žiju. Už jsem to fakt potřebovala. Stačí 14 dní aby se člověk úplně stáhnul fyzicky i psychicky. A ještě jedna taková spojitost, trošku jsem se tento týden odbývala i s jídlem, neměla jsem energii si ani pořádně uvařit. Nejedla jsem jako vyloženě špatně, ale jen studená jídla, jen co jsem našla v lednici a hodila na talíř. No a dnes jsem si konečně uvařila k večeři teplé jídlo a úplně si to užívám, jak to tělo opečovávám. Fakt to protažení a pohyb otevírají i mysli i duši..."

Jana

"Na jógu k Niki chodím přes půl roku a její lekce mi neuvěřitelně sedí. Je to pro mě spojení meditace, relaxace a jemného pohybu díky kterému cítím, že posiluju hluboké svalstvo, které to po dvou dětech tak potřebuje. Lekce vždy přizpůsobí tomu jak se účastníci daný den cítí, což moc cením.


Když jsem cítila, že je toho na mě moc zašla jsem k Niki i na kranio. Tam jsem mohla opravdu úplně vypnout a uvolnit se, což v běžném životě moc nezvládám. Odcházela jsem uvolněná a perfektně zrelaxovaná. Když se teď cítím v napětí vzpomenu si na ten uvolněný stav těla po kraniu a hned je mi o poznání lépe.
Díky za Tvou práci."

Bára

"Prostor na čas navštěvuji již skoro rok. Je to velice klidné a příjemné prostředí. Přesně to, co potřebuji v tak náročné a rychlé době - vybalancovat ten spěch a na chvíli vypnout. Po sportu a hlavně po zaměstnání jsem většinou ztuhlý a zkrácený. V tomhle ohledu jsou pro mne Nikčiny lekce balzámem pro moje tělo. Niky je velice milá, laskavá a empatická lektorka. Pozorně naslouchá problémům každého a lekce tak přizpůsobuje aktuálním potřebám klientů. Moc diky za to, že někdo takový je a lekce na Lesné pořádá."

Lukáš